V případě vašich dotazů je tu:

Produktová poradna

Zde se můžete obrátit s jakýmikoli dotazy týkajícími se našich produktů nebo vaší situace a získat pomoc.

Fulltext filtr poradna
Filtr dotazu podle produktu

Zeptejte se nás

Na vaše dotazy odpovídají naši odborníci na výživu a zdraví:

Položit dotaz

Buongiorno,
chelato zinco selenio e rame è certificato senza glutine?
Grazie e buona giornata.

Odpověď:

Hello,

I apologize for the late reply. This product is not gluten-free certified, however, the product does not contain gluten and no gluten is used as an ingredient in the manufacture, so we do not expect even traces of gluten in the product.

Petra Vašková

Zdravím. Chcem sa opýtať, odkiaľ pochádza a z čoho sa získava vitamín c vo vašich kapsulach ? Ďakujem

Odpověď:

Dobrý den,

vitamin C pochází z kukuřice, přičemž země původu kukuřice se může měnit. Konkrétně se vyrábí mikrobiální fermentací kukuřičné glukózy.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo [email protected].

Petra Vašková

Dobrý den,
před dvěma měsíci jsem si zakoupil doplněk stravy vaší značky. Jedná se o doplňky Zn + Se + Cu, Chelated Mg + Vitamin B6 P-5-P a Ca & vitamin D3 + K2MK7. Z toho produkty ZnSeCu a Ca & vitamin D3 začali zapáchat. Skoro bych to přirovnal k zkaženému vejci.
Prosím o vyjádření
Děkuji
Patrik Zahálka

Odpověď:

Dobrý den, pane Patriku,

je to první reklamace tohoto druhu. Určitě s Vámi problém vyřešíme, nicméně je třeba reklamovat zboží u prodejce. Kupoval jste jej na obchodu Vitalvibe, nebo jiném e-shopu? Produkty se následně vezmou na testování a zjistí se, kde je problém. Pro další komunikaci jsem k dispozici na:

emailu: [email protected]

tel.: 732 690 885

 

 

Petra Vašková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by jste mi doporučili vitaminy při veganske stravě + hledam funkcni probiotika, mam neustále strevni problemy. Zároveň se chci zeptat, zda máte i cestovní probiotika. Chystám se na Srí lanku, tak nechci nic podcenit. Moc dekuji, krasny den, Holubová

Odpověď:

Dobrý den, paní Holubová,

z vitaminů bych Vám na prvním místě doporučila Vitamin D3 + K2 liposomální, kapsle. Jelikož nevím, jak pestrá je Vaše rostlinná strava, volila bych dále Multivitamin liposomální, kapsle, kterým doplníte od každého vitaminu/ minerálu trochu. Pokud neužíváte nějaký zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin, bude ještě skvělou volbou produkt Omega-3 liposomální, kapsle.

Přímo cestovní probiotika nemáme, velmi dobře ale poslouží Probiotika Friendly Force™, kapsle.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo [email protected].

Petra Vašková

Dobry deň, chcela by som sa opýtať, či si môžem zvýšiť dávku Vápnik chelátový+D3+K2 ak som po operácii štítnej žľazy a lekárka mi odporúčila brať šumivý kalcium kvôli nízkej hodnote vápnika 3x denne po 2 tablety (1 tableta má 500 mg) . Lenže šumivý kalcium mi nerobí dobre….

Odpověď:

Dobrý den,

ano, můžete užívat namísto šumivého vápníku zhruba 4-5 kapslí našeho produktu, ideálně rovnoměrně rozložených v průběhu dne.

V případě dalších dotazů jsem k dispozici na 732 690 885 nebo [email protected].

 

Petra Vašková

Dobrý deň,
Prosím Vás, vieme povedať či je možné užívať naraz viaceré vitamíny (napr. 5 ks), alebo by mal byť nejaký rozostup a užívať ich zvlášť?
ďakujem pekne,

Odpověď:

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní odpověď, Váš dotaz mi bohužel zapadl a až nyní jej vidím. Víceméně by nemuselo užívání až 5 různých produktů vadit, ale záleží, které to budou. U některých je lepší užívání na lačno, u některých spíše s jídlem. I tak by bylo vhodné rozdělit těchto 5 druhů alespoň do dvou dávek v průběhu dne.

Pokud máte zakoupené konkrétní produkty, napište mi je prosím na email ([email protected]) a napíši Vám ideální dávkování.

 

Petra Vašková

Před položením dotazu se ujistěte, že se takový dotaz již nenachází v poradně. Můžete k tomu využít vyhledávání.

Na co se chcete zeptat?