O nás

Jsme česká firma zaměřující se na čisté, poctivé a účinné doplňky stravy

Chtěli byste vašemu tělu poskytnout ty nejvíce funkční a efektivní doplňky stravy, které vám pomohou na vaší cestě za zdravím a pohodou? My ano!

Dlouho jsme hledali na trhu výrobky, které by splňovaly, co od doplňku stravy očekáváme – funkčnost a kvalitu bez kompromisů. Až jsme si je nakonec museli vytvořit sami. A tak vznikla značka NaturLabs, díky které vám chceme usnadnit přístup ke kvalitním a efektivním doplňkům stravy, které jsme my sami hledali bez úspěchu ve světě několik let.

Vstřebatelnost a využitelnost jako základní kritérium výběru doplňku

Některé na trhu nabízené doplňky stravy sice mají skvělý potenciál, ale provedení (forma) samotného produktu není funkční.

Forma doplňku často rozhoduje, jak dobře se účinná látka z doplňku vstřebá a využije tělem. A mnohdy je právě použitá forma důležitější než dávka či jiné lákavé parametry. Čím vyšší je totiž vstřebatelnost, tím vyšší efekt na tělo doplněk bude mít, a to může vést k rychlejšímu a efektivnějšímu zlepšení zdravotního problému.

My v NaturLabs ke každému produktu přistupujeme individuálně a vybíráme pro každý z nich tu nejvhodnější formu tak, aby se z něj stal ten největší pomocník na vaší cestě za zdravím. Zároveň víme, že takové doplňky stravy lze dělat i čistě a poctivě. Nemusí obsahovat spoustu nepotřebných látek, které tělu mohou škodit a mít vedlejší účinky, jako je běžné u levných doplňků z lékáren.

Inspirováno přírodou a potvrzeno vědou

Věříme, že příroda nám poskytuje vše, co potřebujeme. A proto ve složení NaturLabs produktů využíváme ingredience, které mají svůj původ v přírodě, případně jsou zpracovány procesy, které se vyvarovávají využití nežádoucích chemických látek. Využívané suroviny pečlivě vybíráme, aby neobsahovaly nežádoucí chemikálie, pesticidy či jiná aditiva, které by pro lidský organismus mohly být zátěží a následně je navážeme na nejefektivnější transportní médium (např. liposomální / chelátovou formu), aby ji lidský organismus co nejlépe vstřebal a využil. U některých látek transportní médium ani není třeba, stačí je např. „natrávit“ či enzymaticky upravit – jednoduše je udělat dobře stravitelné, abychom z nich získali co nejvíce.

Tuto moudrost z přírody a jejich darů spojujeme s nejnovějšími odbornými poznatky biochemie. 

Všechny naše produkty jsou tedy nejen čisté, ale také ověřené důvěryhodnými zdroji, studiemi a zkušenostmi tak, aby každý produkt splňoval účel, který u něj uvádíme a za kterým byl vytvořen a mohl vám tak co nejlépe pomoci.

Až budete příště řešit zdravotní problém, vyzkoušejte naše produkty na vlastní kůži a poznejte ten rozdíl. 

Prohlédnout si naše produkty

Zakladatelé NaturLabs

Jsme Marek a Honza – nadšenci do zdravého životního stylu, biohackingu a kvalitních, funkčních a plně přírodních produktů. Máme zkušenosti z Vitalvibe, Aktinu a stále sbíráme další inspiraci z celého světa. 

Na vývoji našich produktů spolupracujeme s nizozemskou firmou LipoCellTech, která pro nás i vyrábí produkty na míru. Dalším partnerem NaturLabs a zároveň i distributorem našich doplňků je česká firma Vitalvibe stavící na stejných hodnotách jako my. 

Naším cílem je nabídnout lidem prémiové doplňky stravy s vysokou funkčností a účinností díky spojení vědeckého přístupu a inspirace z přírody. Takové, které budou efektivní a prospěšné pro tělesné i duševní zdraví a umožní lidem dosáhnout plného potenciálu bytí.

Něco pro vás máme

Zajímají vás i jiné informace ohledně zdravého životního stylu?

Pokud chcete získat více informací o zdravém životním stylu zkombinovaném s kvalitními doplňky stravy zvyšujících výkon, dlouhověkost, imunitu a celkové zdraví, stáhněte si zdarma našeho průvodce: