Liposomální Vitamin D3 + K2 (MK7)

Liposomální Vitamin D3+K2 (MK7)

Kombinace bioaktivních forem vitamínů D3 a K2 – MK7 (menachinon-7) obohacená o patentovanou lipozomální strukturu přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost vitamínů v lidském organismu.

 • Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90%.
 • Podporuje celou řadu benefitů doložených klinickými studiemi pro vaše tělo – viz. Studie a výzkumy.

Obsahuje 30 kapslí = dávka na 1-3 měsíce dle intenzity užívání. Již za 7 Kč/den získáte dostatek Vitaminu D3 a K2 pro optimální fungování těla

Cena: 619 Kč

                                 

Jaké jsou hlavní účinky vitamínu D?

 • Přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • Přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • Podílí se na procesu dělení buněk 
 • Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
 • Podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi

Jaké jsou hlavní účinky vitamínu K?

 • přispívá k normální srážlivosti krve
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí

Poznejte skutečnou sílu Vitamínu D3 a K2!

Vitamin D hraje v lidském organismu nepostradatelnou roli ve správném fungování imunity, zdraví pohybového aparátu, procesu buněčného dělení a řady enzymatických reakcí. Vitamin D je spojován se zdravým fyzickým i psychickým vývojem a významně se podílí na udržení homeostázy. V přírodě nalezneme tento vitamín v různých formách avšak pro lidský organismus je nejvyužitelnější forma Vitamin D3.

Vitamín K2 je úzce spojen s metabolismem vápníku a přispívá ke zdravému dělení buněk. Ukládání vápníku do kostí a souběžné vychytávání vápníku z krevního řečiště je zásadní pro správný vývoj a fungování pohybového aparátu a zároveň zajištění správné funkce kardiovaskulárního systému. I vitamin K se vyskytuje v různých formách ovšem pro lidský organismus je nejvyužitelnější forma MK-7. Kombinace vitaminu D3 a K2MK7 je naprosto ideální řešení jelikož vitamíny se vzájemně doplňují a harmonicky spolupůsobí na celkové zdraví organismu.


Používejte opravdu využitelný
vitamín D3 + K2

Problémem suplementace je často její nízká vstřebatelnost. Konvenční doplňky stravy jsou metabolizovány již při průchodu trávicím traktem, neumožňují dostatečně efektivní vstřebávání skrze buněčné stěny a jsou ze značné části vylučovány jako odpadní produkt ven z organismu. Proto se u konvenčních doplňků setkáváme se vstřebatelností v řádů jednotek procent účinné látky. To má samozřejmě zásadní vliv na její účinnost – vaše tělo nedostává to, co si myslíte že mu dáváte!

Odborný svět výživy to dobře ví a proto probíhají výzkumy a vývoj efektivnějších produktů. Náš lipozomální Vitamin D3+K2MK7 je výsledkem této evoluce. Využívá technologii LipoCellTech™, která zajišťuje jeho vstřebatelnost vyšší než 95%! Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace vitamíny.

Jak to funguje?

Lipozomální vitamíny vyrábíme patentovaným procesem, který imituje přírodní tvorbu lipozomů v lidském organismu za účasti cholinu a fosfolipidové vrstvy. Tato struktura jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem a zároveň umožňuje hladký transport aktivní látky do buněk.

Lipozomální struktury jsou pro tělo zcela přirozené a ochotně je přijímá. Po doručení aktivní látky do buňky se i samotné fosfolipidy stanou výživou pro buněčnou stěnu pomáhají regeneraci buněk a tkání.

Nutriční hodnoty

Složení v 1 kapsli
LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs 190 mg
Magnézium citrát 60 mg (15 %)*
Vitamin K2 (MK-7) 80 μg (106 %)*
Vitamín D3 (cholekalciferol) 24 μg (480 %)*
Není významným zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin.
* Referenční hodnota příjmu