Liposomální Vitamin B12

Liposomální Vitamín B12

Vitamín B12 obohacený o patentovanou lipozomální strukturu přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost aktivních látek v lidském organismu.

  • Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90%.
  • Podporuje celou řadu benefitů doložených klinickými studiemi pro vaše tělo – viz. Studie a výzkumy.

Obsahuje 30 kapslí = dávka na 3,5 měsíce při preventivním užívání 2-3 kapslí týdně. Již za 3 Kč/den získáte dostatek Vitamínu B12 pro optimální fungování těla.

Cena: 299 Kč

                                              

Poznejte skutečnou sílu Vitamínu B12!

B12 je ve vodě rozpustný vitamín, který patří mezi vitamíny skupiny B. Běžně je produkován bakteriemi (standardně ve střevech savců, ale také v půdě, nebo například v rybnících). Člověk si jej však nedokáže syntetizovat ve svém vlastním organismu zcela sám. Proto je nutné přijímat B12 denně z potravy, nebo z doplňků stravy.

Vitamín B12 hraje významnou úlohu během mnoha důležitých pochodů v našem těle. Odpovídá za správnou činnost psychiky, optimální stav krve a účastní se procesu dělení buněk. Souvisí tedy přímo i nepřímo s naší životní energií.

Jaké jsou hlavní účinky vitamínu B12? 

  • Přispívá k normální funkci imunitního systému
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • Přispívá k normální psychické činnosti
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Přispívá k normální tvorbě červených krvinek
  • Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
  • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • Podílí se na procesu dělení buněk

Používejte opravdu využitelný vitamín B12

Problémem suplementace je často její nízká vstřebatelnost. Konvenční doplňky stravy jsou metabolizovány již při průchodu trávicím traktem, neumožňují dostatečně efektivní vstřebávání skrze buněčné stěny a jsou ze značné části vylučovány jako odpadní produkt ven z organismu. Proto se u konvenčních doplňků setkáváme se vstřebatelností v řádů jednotek procent účinné látky. To má samozřejmě zásadní vliv na její účinnost – vaše tělo nedostává to, co si myslíte že mu dáváte!

Odborný svět výživy to dobře ví a proto probíhají výzkumy a vývoj efektivnějších produktů. Náš lipozomální Vitamín B12 je výsledkem této evoluce. Využívá technologii LipoCellTech™, která zajišťuje jeho vstřebatelnost vyšší než 95%! Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace Vitamínem B12.

Jak to funguje?

Lipozomální vitamíny vyrábíme patentovaným procesem, který imituje přírodní tvorbu lipozomů v lidském organismu za účasti cholinu a fosfolipidové vrstvy. Tato struktura jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem a zároveň umožňuje hladký transport aktivní látky do buněk.

Lipozomální struktury jsou pro tělo zcela přirozené a ochotně je přijímá. Po doručení aktivní látky (kurkuminu) do buňky se i samotné fosfolipidy stanou výživou pro buněčnou stěnu pomáhají regeneraci buněk a tkání.

Nutriční hodnoty

Složení v 1 kapsli
D- ribóza 34,5 mg
LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs 15 mg
Vitamin B12 (methylkobalamin) 500 μg (20 000 %)*
* Referenční hodnota příjmu