Liposomální Multivitamín

Liposomální Multivitamín

Multivitamín obohacený o patentovanou lipozomální strukturu přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost aktivních látek v lidském organismu.

  • Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90%.
  • Podporuje celou řadu benefitů doložených klinickými studiemi pro vaše tělo – viz. Studie a výzkumy.

Obsahuje 30 kapslí = dávka na 1 měsíc při dávkování 1 kapsle denně. Již za X Kč/den získáte dostatek Multivitamínu pro optimální fungování těla.

Cena: 449 Kč

                                              

Poznejte skutečnou sílu Multivitamínu!

Liposomální Multivitamín je vyvážený komplex vitamínů, minerálů a fosfolipidů s perfektní vstřebatelností. Podpoří každého, komu chybí jistota, zdali přijímá dostatek prospěšných látek ze stravy. Ocení ho zejména lidé při zátěži, osoby s fyzickým oslabením, senioři nebo všichni, kdo jsou výhradně na rostlinné stravě. Pokryje totiž dostatečným způsobem nároky na příjem vitamínů B12 a D3.

Multivitamín je dobrou volbou těch, kteří potřebují podpořit celkové zdraví. Hodí se jako základní doplněk stravy pro dobře fungující imunitu a zdravý metabolismus. Je vhodný také pro snížení stresu a únavy, prospívá správné činnosti nervové soustavy a psychiky. Přispívá k udržení zdraví kostí, svalů a zubů. Pomáhá při řešení padání vlasů, podporuje dobrou kvalitu kůže a napomáhá udržet zdraví zraku.

Jaké jsou hlavní účinky multivitamínu? 

  • Podporuje fungování imunitního systému
  • Je prospěšný pro udržení vitality a celkového elánu
  • Přispívá ke krásné pleti a podporuje zdraví vlasů a nehtů
  • Podporuje zdraví pohybového aparátu 
  • Podporuje zdraví srdce a cév
  • Podporuje normální činnost hormonální soustavy 

Používejte opravdu využitelný multivitamín

Problémem suplementace je často její nízká vstřebatelnost. Konvenční doplňky stravy jsou metabolizovány již při průchodu trávicím traktem, neumožňují dostatečně efektivní vstřebávání skrze buněčné stěny a jsou ze značné části vylučovány jako odpadní produkt ven z organismu. Proto se u konvenčních doplňků setkáváme se vstřebatelností v řádů jednotek procent účinné látky. To má samozřejmě zásadní vliv na její účinnost – vaše tělo nedostává to, co si myslíte že mu dáváte!

 

Odborný svět výživy to dobře ví a proto probíhají výzkumy a vývoj efektivnějších produktů. Náš lipozomální Multivitamín je výsledkem této evoluce. Využívá technologii LipoCellTech™, která zajišťuje jeho vstřebatelnost vyšší než 95%! Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace Multivitamínem.

Jak to funguje?

Lipozomální vitamíny vyrábíme patentovaným procesem, který imituje přírodní tvorbu lipozomů v lidském organismu za účasti cholinu a fosfolipidové vrstvy. Tato struktura jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem a zároveň umožňuje hladký transport aktivní látky do buněk.

Lipozomální struktury jsou pro tělo zcela přirozené a ochotně je přijímá. Po doručení aktivní látky (kurkuminu) do buňky se i samotné fosfolipidy stanou výživou pro buněčnou stěnu pomáhají regeneraci buněk a tkání.

Nutriční hodnoty

Složení v 1 kapsli

Vitamín C (kyselina askorbová) 90 mg (112 %)*
LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs 60 mg
Vitamín B3 (niacin) 16 mg (100 %)*
Vitamín E (D-α-tokoferol) 6,7 mg (56 %)*
Vitamín B5 (kalcium D-pantotenát) 5 mg (83 %)*
Vitamín B2 (riboflavin) 1.7 mg (121 %)*
Vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 1.5 mg (136 %)*
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1 mg (71 %)*
Mangan (síran manganatý) 1 mg (50 %)*
Vitamín A (beta-karoten) 480 μg (60 %)*
Folát (kyselina listová) 400 μg (200 %)*
Biotin 150 μg (300 %)*
Molybden 45 μg (90 %)*
Chrom (chrom pikolinát) 40 μg (100 %)*
Vitamín K1 (fytomenadion) 40 μg (53 %)*
Vitamín K2 (MK-7 menachinon) 40 μg (53 %)*
Jód (jodid draselný) 15 μg (10 %)*
Selen (L-selenomethionin) 11 μg (20 %)*
Komplex stopových prvků 10 μg
Vitamín D3 (cholekalciferol) 10 μg (200 %)*
Vitamín B12 (methylkobalamin) 6 μg (240 %)*
* Referenční hodnota příjmu