Liposomální Kurkumin 3Complex

Liposomální Kurkumin 3Complex

Přírodní flavonoid Kurkumin je výtažek účinných látek z kořene kurkumy, obohacený o patentovanou lipozomální strukturu přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost aktivních látek v lidském organismu.

  • Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90%.
  • Podporuje celou řadu benefitů doložených klinickými studiemi pro vaše tělo – viz. Studie a výzkumy.

Obsahuje 30 kapslí = dávka na 1 měsíc při dávkování 1 kapsle denně.
Již za 17 Kč/den získáte dostatek Kurkuminu pro optimální fungování těla.

Cena: 499 Kč

                                              

Poznejte skutečnou sílu Kurkuminu 3Complex!

Kurkuma, potažmo kurkumin se úspěšně využívá již přes 4000 let v lidovém léčitelství. Pro svůj značný terapeutický potenciál oceňuje kurkumin i západní věda. Patří mezi ty nejprozkoumanější přírodní látky s celou škálou skvělých přínosů pro lidský organismus.

Samotná kurkuma tak jak ji známe, však obsahuje pouhá 3 % této účinné látky. Pro získání vyšší koncentrace kurkuminu je proto nejlepší volbou suplementace. Jak napovídá sám název tohoto produktu, funkční složka Liposomálního kurkuminu 3Complex je tvořena synergickým působením 3 obsažených kurkuminoidů: z 85–90 % kurkuminu, ze 7–9 % demethoxykurkuminu a z 2–3% bisdemethoxykurkuminu. Kurkuminoidy získané laboratorní extrakcí z kurkumy, podané v dobře biologicky dostupné formě (obzvláště té liposomální), mnohonásobně zvyšují účinnost a celkový efekt na organismus.

Nejnovější vědecké studie zkoumají kurkumin pro jeho antioxidační účinky. Dlouhodobé užívání tohoto přírodního klenotu podporuje zdraví, krásu a udržení vitality.

Jaké jsou hlavní účinky kurkuminu? 

  • Svědčí naší pokožce
  • Prospívá pohybovému aparátu  
  • Udržuje normální činnost nervové soustavy
  • Napomáhá normálnímu trávení

Používejte opravdu využitelný kurkumin

Problémem suplementace je často její nízká vstřebatelnost. Konvenční doplňky stravy jsou metabolizovány již při průchodu trávicím traktem, neumožňují dostatečně efektivní vstřebávání skrze buněčné stěny a jsou ze značné části vylučovány jako odpadní produkt ven z organismu. Proto se u konvenčních doplňků setkáváme se vstřebatelností v řádů jednotek procent účinné látky. To má samozřejmě zásadní vliv na její účinnost – vaše tělo nedostává to, co si myslíte že mu dáváte!

Odborný svět výživy to dobře ví a proto probíhají výzkumy a vývoj efektivnějších produktů. Náš lipozomální Kurkumin 3Complex je výsledkem této evoluce. Využívá technologii LipoCellTech™, která zajišťuje jeho vstřebatelnost vyšší než 95%! Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace kurkuminu.

Jak to funguje?

Lipozomální vitamíny vyrábíme patentovaným procesem, který imituje přírodní tvorbu lipozomů v lidském organismu za účasti cholinu a fosfolipidové vrstvy. Tato struktura jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem a zároveň umožňuje hladký transport aktivní látky do buněk.

Lipozomální struktury jsou pro tělo zcela přirozené a ochotně je přijímá. Po doručení aktivní látky (kurkuminu) do buňky se i samotné fosfolipidy stanou výživou pro buněčnou stěnu pomáhají regeneraci buněk a tkání.

Nutriční hodnoty

Složení v 1 kapsli
LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO) 150 mg
Kurkuminoidy (z extraktu kurkumy) 260 mg